LAT RUS



Meklētājs

*Ar meklētāja palīdzību, Jūs varat atrast savam auto nepieciešamās lietas. Piemēram, jumta bagāžniekus, transporta kastes, velo turētājus utt.


Jautājumi

Atrodiet atbildi uz Jums interesējošiem jautājumiem vai uzdodiet jautājumu mums - mēs atbildēsim!

Jautājumi / Atbildes


Interesanti piedāvājumi


 

Sazinieties ar mums, jo vienmēr piedāvājam iespējami labākās THULE jumta bagāžnieku un piederumu cenas, konsultācijas un montāžu!

 

 

1942.gadā dibinātā zviedru firma THULE šodien ir vadošā un pasaulē lielākā autobagāžnieku un to piederumu ražotāja. Visiem THULE bagāžniekiem ir 5 gadu garantija un vienīgi THULE piedāvā autobagāžnieku šķērsstieņus jebkuriem automobīļiem, kam vien vispār bagāžnieks ir uzliekams.

THULE autobagāžnieku pamatprincipi ir šādi:

  1. Perfekti der konkrētajam auto.
  2. Bagāžnieks ir viegli un ērti uzliekams.
  3. Auto maiņas gadījumā autobagāžnieks parasti atkal ir izmantojams, nepieciešams tikai cits adapteru komplekts.

 Augsto kvalitātes standartu dēļ THULE autobagāžniekus kā oriģinālaprīkojumu izmanto vairums lielāko autoražotāju Eiropā, ASV un Japānā. THULE autobagāžnieki ir visdrošākās aerodinamiskās konstrukcijas, kas pārbaudītas neskaitāmos drošības testos. Tās tiek arvien no jauna pārveidotas, lai nevainojami atbilstu mainīgajam automobīļa virsbūves dizainam. Vārdu sakot - THULE ir bagāžnieku tirgus līderis. SIA ''Amaranta'' ir bijis THULE autobagāžnieku importētājs Latvijā kopš 1999.gada. Thule Latvija kvalitātes un plašā Thule zīmola preču klāsta dēļ ir nemitīgi augošs tirgus. Thule Latvija tagad piedāvā gan autobagažniekus, gan automašīnu piekabes, gan bērnu ratus, somas un pat mobilo tālruņu vāciņus. Lietotāju novērtējums Thule ir nemainīgi augsts.

Esiet laipni gaidīti SIA "Amaranta" birojā-veikalā Rīgā, Lielirbes ielā 6!