LAT RUSMeklētājs

*Ar meklētāja palīdzību, Jūs varat atrast savam auto nepieciešamās lietas. Piemēram, jumta bagāžniekus, transporta kastes, velo turētājus utt.


Jautājumi

Atrodiet atbildi uz Jums interesējošiem jautājumiem vai uzdodiet jautājumu mums - mēs atbildēsim!

Jautājumi / Atbildes


Interesanti piedāvājumi


 

Sazinieties ar mums, jo vienmēr piedāvājam iespējami labākās THULE jumta bagāžnieku un piederumu cenas, konsultācijas un montāžu!

Jumta bagāžnieki
Ģimenes locekļu un brīvdabas aktivitāšu skaitam ir tendence pieaugt, bet diemžēl attiecīgi samazinās automašīnas brīvā telpa. Viens no veidiem kā iegūt šo telpu ir ar jumta bagāžnieka palīdzību uzkraut nepieciešamo bagāžu automašīnai uz jumta. Sāciet ar jumta bagāžnieka izvēli. THULE jumta bagāžnieks ir stingrs un drošs pamats praktiski jebkurai bagāžai.
Jumta bagāžnieks ir divu šķērsstieņu komplekts kopā ar atbalsta pēdām un adapteriem, ja tādi vajadzīgi.Tā ir nepieciešamā bāze, uz kuras var viegli un ērti stiprināt pārējos piederumus - slēpju, velosipēdu, laivu turētājus, transportkastes vai kravas platformas.
Kāds jumta bagāžnieks jums vajadzīgs?
Tas atkarīgs no automašīnas modeļa. Skatieties Meklētājā, sazinieties ar mums vai atrodiet bagāžnieku vietnē www.thule.com
Jumta bagāžnieks var būt piemērots arī citai automašīnai.Tad parasti jāmaina tikai bagāžnieka adapteru komplekts, kas saskaras ar automašīnas jumtu.
Jumta bagāžnieka komplekta cena ir sākot no EUR 85

Veidi

Pēdas

Šķērsstieņi

Piederumi

Šķērsstieņu komplekti